top of page

Dlaczego akwarium powinno być akrylowe?

Przezroczystość.

   Niezależnie od wybranego kształtu, akrylowe akwaria mają wysoki stopień przezroczystości. Przepuszczalność światła akrylu wynosi 92%. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej przezroczysty materiał z wszystkich istniejacych, nawet bardziej przezroczysty, niż szkło. Dla budowy akwariów i oceanariów akryl to idealnyw wybór.


Bezpieczeństwo.

   Przy jednakowej grubości akryl jest w stanie wytrzymać znacznie większe ciśnienie wody, niż zwykłe szkło krzemianowe. Ważną cechą akrylowego akwarium jest wysoka odporność na uderzenia. Jeśli w domu sa małe dzieci lub planuje się postawienie dużego akwarium w pomieszczeniu publicznym, radzi się montować akwaria z akrylu.


Lekkość.

Akwaria z akrylu mają zdecydowanie mniejszą wagę w porównaniu do akwariów ze zwykłego szkła, co znacznie zmniejsza obciążenie na strop, ułatwia transport i instalację.
Możliwość formowania. Akryl może przyjmować absolutnie wszystkie formy, ponieważ posiada dużą plastyczność pod działaniem niewysokich temperatur.


Deliaktne szwy.

   Przy tworzeniu dużych akrylowych akwariów, bloki skleja się na poziomie molekularnym, tworząc tym samym wytrzymałe i zupełnie niewidoczne połączenia. Istnieje możliwość polerowania zarysowań na powierzchni akrylowego akwarium. W odróżnieniu od szklanego, w którym usunięcie zarysowań jest niemożliwe.


Trwałość.

   Akryl jest trwałym materiałem. Producent daje gwarancję 30 lat przy normalnej eksploatacji. Akryl świetnie znosi zmiany temperatur, każde warunki pogodowe, degradację typu mechanicznego i optycznego. Kiedy szkło wzmacnia się przy pomocy potrójnego klejenia, z czasem zaczyna sie ono rozwarstwiać, co nie ma miejsca w przypadku akrylu w całym okresie eksploatacji.

Akrylowy akwarium walec.
Akrylowy akwarium walec.

Akrylowy akwarium cylinder z załatwieniem w pseudomorskim stylu sztucznymi koralowcami i rafa z полиуретана. Walec akwarium z akrylu objętość 1500 l. Ustalony na wejściu do meblarskiego handlowego centrum. Obróbka przykrywki i szafki podstawki - giętka lustrzana panel.

press to zoom
Akrylowy akwarium w bawialnii
Akrylowy akwarium w bawialnii

Akrylowy akwarium w bawialnii umiejętnie jest rozmieszczone między kuchnią i bawialnią. Załatwiony formalnie sztucznymi koralowcami i rafa, które wyglądają bardzo naturalnie i naturalnie. Akrylowy akwarium widać z dwóch pokojów absolutnie rozmaicie. Tworzy się wrażenia że w mieszkaniu dwa różne akwaria.

press to zoom
SAM_0863
SAM_0863

Morskie akrylowy akwarium jest rozmieszczone w biurze dużej kompanii. Duże akwarium z аkrylu znajduje się w strefie odpoczynku. Akrylowy akwarium rozmiarem z niewielki basen sprawia wrażenie na klientów, które odwiedzają biuro.

press to zoom
Akrylowy akwarium w restauracji.
Akrylowy akwarium w restauracji.

Ogromne akrylowy akwarium na sali restauracji. Nad akrylowym akwarium jest rozmieszczona scena dla występów. Na tej scenie występują dużo gwiazd show biznesu. Akwarium z akryla ma objętość 50 000 l. formę fali i długość 25 m.

press to zoom
SAM_0857
SAM_0857

Duże walec akwarium z akryla jest rozmieszczone w numerze hotelu w sypialni. Piękne załatwienie duże morskie ryby przyprowadzają do zachwytu gości hotelu. Akwarium jest załatwione formalnie rafą i sztucznymi koralowcami które niemożliwie wyróżnić od naturalnych.

press to zoom
DSCN1051
DSCN1051

Duże akrylowe akwarium w hotelu jest zrobione z аkryla 80 mm Sklejanie аkrylowyh paneli takiej grubości, dosyć skomplikowany proces. Аkrylowy akwarium z jest załatwione formalnie sztucznymi koralowcami. Głębokie niebieskie tło akrylowego akwarium dodaje objętości obrazowi.

press to zoom
IMG_4685
IMG_4685

Akrylowy akwarium w biurze dużej budowlanej kompanii znajduje się w pokoju dla rokowań. Bardzo drogie wnętrze uzupełnia to duże akrylowy akwarium. Atmosfera pomieszczenia z pięknym dużym akrylowym akwarium, nastraja na produkcyjną pracę.

press to zoom
Akrylowy akwarium w mieszkaniu.
Akrylowy akwarium w mieszkaniu.

Akrylowy akwarium w bawialnii umiejętnie jest rozmieszczone między kuchnią i bawialnią. Załatwiony formalnie sztucznymi koralowcami i rafą, które wyglądają bardzo naturalnie i naturalnie. Аkrylowy akwarium widać z dwóch pokojów absolutnie rozmaicie. Tworzy się wrażenia że w mieszkaniu dwa różne akwaria.

press to zoom
2_20090910_1780920342
2_20090910_1780920342

Duże piękne akrylowy akwarium jest rozmieszczone w bawialnii części domu. Аkrylowy akwarium znajduje się w centrum pomieszczenia i widoczny ze wszystkich stron. Podpierającą część konstrukcji, co niesie, wykonują betonowa czara, do otworów której są wstawione gabaryty akrylowi paneli grubością 60 mm.

press to zoom
bottom of page