Lekkość. Dzięki swojej przezroczystości meble akrylowe nie sprawiają wrażenia zawalonego wnętrza. Sprawiają, że staje się ono funkconalne. Przezroczyste meble są wizualnie lekkie. Wrażenie lekkości, które się sprawiają, sprawi, że nie przejdziecie obojetnie obok nich.

​Styl. Często pada pytanie: „meble w jakim stylu będą odpowiednie?” na co dpowiadamy: „w każdym!”. Nie posiadając własnego koloru, przezroczyste meble przyjmują kolor wnętrza. Jak gdyby podkreślając go. Styl wnętrza określa tylko kształt przedmiotów: miękkie linie w stylu modern, kształtna figura rokoko lub proste płaszczyzny hi-tech.

​Luksus. Przezroczyste meble to oznaka dobrego gustu. Gra kolorów na absolutnie połyskliwej powierzchni podkreśla charakter akrylowych mebli. Jest ona praktyczna, zawsze wygląda powalająco i nawet z uływem czasu nie traci szyku i elegancji. Najczęściej luksusowe akrylowe meble robi się na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i to dosłownie staje się jego dumą.

​DE sign LUXE class. Proponujemy unikalny, opatentowany design przezroczystych akrylowych mebli od AQUA & ACRYL. Dla Was możemy stworzyć ekskluzywny, Wasz własny design. Również z przyjemnością wytwarzamy elementy przezroczystych akrylowych mebli według szkiców klienta. Akrylowe meble mogą być zarówno przezroczyste, jak i kolorowe. Takie meble można podkreślić za pomocą podświetlenia lub frezowanego rysunky. Akryl świetnie łączy się z drugimi materiałami, takimi jak: kamień akrylowy, szkło, stal nierdzewna, mosiądz, brąz, drewno, kamienie naturalne i materiały tekstylne. Rezultaty takich połączeń przechodzą wszelkie oczekiwania.

© 2017 AQUA&ACRYL

Jaśkowa Dolina 9/4, Gdańsk 80-252

Tel: +48 575 954 080

WhatsApp: +48 575 954 080

Email: aquaacryl@gmail.com