Lekkość.

   Dzięki swojej przezroczystości meble z plexi nie sprawiają wrażenia zawalonego wnętrza. Sprawiają, że staje się ono funkconalne. Przezroczyste meble z pleksi są wizualnie lekkie. Wrażenie lekkości, które się sprawiają, sprawi, że nie przejdziecie obojetnie obok nich.

​Styl.

   Często pada pytanie: „meble z plexi w jakim stylu będą odpowiednie?” na co dpowiadamy: „w każdym!”. Nie posiadając własnego koloru, przezroczyste meble x pleksi przyjmują kolor wnętrza. Jak gdyby podkreślając go. Styl wnętrza określa tylko kształt przedmiotów: miękkie linie w stylu modern, kształtna figura rokoko lub proste płaszczyzny hi-tech.

​Luksus.

   Przezroczyste meble z plexi to oznaka dobrego gustu. Gra kolorów na absolutnie połyskliwej powierzchni podkreśla charakter akrylowych mebli. Jest ona praktyczna, zawsze wygląda powalająco i nawet z uływem czasu nie traci szyku i elegancji. Najczęściej luksusowe akrylowe meble z pleksi robi się na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i to dosłownie staje się jego dumą.

DE sign LUXE class.

   Proponujemy unikalny, opatentowany design przezroczystych akrylowych mebli z plexi od AQUA & ACRYL. Dla Was możemy stworzyć ekskluzywny, Wasz własny design. Również z przyjemnością wytwarzamy elementy przezroczystych akrylowych mebli z pleksi według szkiców klienta. Akrylowe meble z plexi mogą być zarówno przezroczyste, jak i kolorowe. Takie meble z pleksi można podkreślić za pomocą podświetlenia lub frezowanego rysunky. Akryl świetnie łączy się z drugimi materiałami, takimi jak: kamień akrylowy, szkło, stal nierdzewna, mosiądz, brąz, drewno, kamienie naturalne i materiały tekstylne. Rezultaty takich połączeń przechodzą wszelkie oczekiwania.

Polska, Gdańsk 80-252

Jaśkowa Dolina 9/4,

Tel: +48 575 002557

        +48575954080

WhatsApp: +48 575 002557

Email: sales.aquaacryl@gmail.com

  • Instagram - Белый круг
  • YouTube - Белый круг
  • Pinterest - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
2-2