top of page

   Zakres stosowania akrylu. Szklane zbiorniki to akwaria, oceanaria, przezroczyste ściany basenów, inne dekoracyjne rezerwuary. Oszklenie podwodnych hoteli. Przezroczyste ściany korpusów łodzi. Meble. Instalacje artystyczne i reklamowe.

​Technologia przetwarzania. Technologia przetwarzania akrylu zawiera wiele pracochłonnych procesów.

    Piłujemy, wiercimy, frezujemy, ostrzymy, wyginamy, formujemy, kleimy, malujemy, szlifujemy, polerujemy.

​   Produkcja i sprzęt. Dla wszystkich wyżej wymienionych czynności potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Stosuje się narzędzia zarówno stolarskie, jak i dla obróbki metalu. Piec konwekcyjny jest warunkiem koniecznym do wytworzenia towarów wysokiej jakości.

​   Doświadczenie i gwarancje. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z akrylem. To pozwala nam podejmować się najtrudniejszych projektów i dawać długą gwarancję na swoje produkty, co najmniej 3 lat.

​   Konsultacje i szkolenia. Posiadamy wiedzę, którą z chęcią jesteśmy gotowi się dzielić. Zwracają się do nas z prośbą o konsultacje ludzie, reprezentujący różne zawody: projektanci, architekci, inżynierowie i technologowie. Jeśli potrzebujecie konsultację specjalisty od akrylu, po prostu zadzwońcie lub napiszcie. Na pewno pomożemy.

bottom of page