top of page

   Okna podwodne jest prawdziwym osiągnięciem w dziedzinie architektury i budowy basenów. Stwarza duże możliwości dla realizacji unikalnych rozwiązań architektonicznych i projektowych.


   Wysoka jakość i gwarancja. Akryl jest wyjątkowo wytrzymałym i przezroczystym materiałem. Dzięki tym cechom idealnie nadaje się do oporowego oszklenia przezroczystych basenów. Prawidłowe wyliczenie grubości bloku akrylowego i profesjonalny montaż przez firmę AQUA&ACRYl, a także wysokiej jakości kompatybilne materiały dla hermetyzacji gwarantują, że szklany basen posłuży bardzo długo.
AQUA&ACRYL daje gwarancję 10 lat na hermetyczność szklanego basenu i absolutną gwarancję na wytrzymałość akrulu na chlor i wodę morską.
   Producent akrylu  Evonik Röhm gwarantuje idealną przezroczystość i zachowanie koloru na okres 30 lat.

Niepowtarzalne piękno. Przezroczysty panel akrylowy zauważalnie zwiększa panoramę widzenia i nadaje niepowtarzalne piękno waszemu basenowi. Panel jest zupełnie niewidoczny w wodzie. Powstaje wrażenie, że woda stoi w powietrzu. To niewiarygodny widok.
Szklany basen wygląda niesamowicie ciekawie, dodaje prawdziwie niepowtarzalnego wyglądu domowi, hotelowi, SPA lub klubowi.
   Panele akrylowe można wyginać i kleić, tworząc złożone kształty, które będą odpowiadać kryteriom stylu Waszego wnętrza.

   Korzystne inwestycje. W dzisiejszych czasach nieruchomości to najlepsza inwestycja. Zwiększyć wartość nieruchomości na rynku można dzięki unikalnemu designowi. Szklany basen będzie stał na czele portfolio obiektu nieruchomości. Takim ekskluzywnym elementem wnętrza, jak szklany basen, przyciągniecie uwagę potencjalnego kupca, który zapłaci określoną przez was sumę...

bottom of page