top of page

   Ściany wodne bąbelkowe  stosowane przez projektantów wnętrza i  na dziś jest jednym z najbardziej popularnych kierunków w sferze wodnego disagnu. Bądź to biuro czy kawiarnia, nocny klub czy restauracja, hotel czy mieszkanie - ściany wodne bąbelkowe pomogą stworzyć przytulną i spokojną atmosferę, sprzyjając relaksacji i odprężeniu. Wszystko to odbywa dzięki właściwościom wody, którą są napełnone przejrzyste wydrążone konstrukcje bąbelowych ścian wodnych.

   Dzięki ruchowi ogromnej liczby bąbelków powietrza, które zmieniają swoją prędkość i trajektorię, dzięki iluminacji różnych kolorów, wodne ściany bąbelkowe  dodadzą uroku wnętrzu. Ze względu na wysoką jakość materiałów, takich jak szkło akrylowe, które ma wysoką wytrzymałość i doskonałą przejrzystość, sprzęt sprężarki i uprawowe materiały czołowych europejskich producentów,wodne ściany bąbelkowe są niezawodne i łatwe w obsłudze.

    Taka właściwość ściany wodnej bąbelkowej jak przejrzystość daje możliwość stworzyć niezwykłą przegrodę w mieszkalnym wnętrzu, w biurze czy kawiarni, w hotelu czy restauracji. dzięki miękkiemu światłu, co przelewa się wewnątrz, wodne ściany bąbelkowe, optycznie zwiększają przestrzenie i napełniają jego bajeczną atmosferą.

Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie pomogą ucieleśnić dowolne Wasze pomysły w życie. Panele wodno-bąbelkowe oraz kolumny bąbelkowe dowolnej formy, rozmiaru, dowolnych kolorów i z różnymi opcjami podświetlania będą stworzone za Waszym indywidualistycznym zamówieniem jakościowo i w krótkich terminach

bottom of page